Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Sabah 08.00 akşam 24.00 arası hizmet veriyoruz. Ancak karma hizmetimiz bulunmamaktadır. Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cumartesi günleri 08.00-16.00 arası kadın müşterilerimize, 16.00-24.00 arası erkek müşterilerimize hizmet veriyoruz. Cuma günleri tamamıyla kadınlara;sabah 08:30 da giriş sağlayan misafirlerimiz 17:00 da , 17:00 da giriş sağlayan misafirlerimiz 24:00 da çıkış sağlamaktadır. Pazar günleri ise tamamıyla erkeklere hizmet veriyoruz.

Eşinizi ve sizi ağırlamaktan şeref duyarız ancak ayrı ayrı gelmeniz kaydıyla.

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Misafirlerimizi kalabalık hissiyatından korumak ve vakitlerini olabildiğince özel geçirmelerini sağlayabilmek için randevulu sistemde çalışıyoruz. Ancak çatkapı geldiğinizde tesisteki misafir sayımız kotamızın altındaysa ve özel bir programımız yoksa tabiî ki sizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Havuz Bar’da aperatif yiyecekler alabileceğiniz gibi Cafe La Dolce Vita’da Şefimizin ellerinden Gaziantep ve Dünya mutfağının çeşitli lezzetlerini tadabilirsiniz.

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Kaplıca kuyumuz derin kuyu statüsünde olup, yerin 780 metre derinliğinden çıkarılmaktadır. Kuyudan su çekiş hızımıza ve suyun borularda bekleme süresine göre sıcaklık 35 derece ile 42 derece arasında değişkenlik gösterebilmektedir.

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Standart fiyatlarımız ve üyelerimize uygulanan indirimli fiyatlarımız ile üyelik koşullarımız sitemizin anasayfasında yer alan “ÜYELİK” sekmesi altında ayrıntılı olarak yer almaktadır.

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Spa bölümümüzde pek çok masaj paketi bulunmaktadır, bunlardan birisi de gebe masajıdır. Gebe masajlarımız, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr.Medine KONCA kontrolünde gerçekleştirilmektedir.

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Tesisimiz kaplıca ve kür merkezi ile sağlık merkezi olarak iki ayrı blokta hizmet vermektedir. Bahsettiğiniz ozonterapi ve mezoterapi uygulamaları, sağlık merkezi kısmında yer alan GETAT kliniğinde Op.Dr.Medine KONCA tarafından yapılmaktadır. Bilgi için 0342 5033000 numaralı telefonu arayabilir ya da www.medinekonca.com adresinden bilgi edinebilirsiniz.

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Tesisimiz günübirlik kaplıca ve kür merkezi sınıfında hizmet vermektedir. Maalesef şimdilik otel hizmeti veremiyoruz. Ancak Gaziantep’te sizleri ağırlayabileceğimiz çok güzel otellerimiz var. Eğer nerede kalacağınıza karar veremezseniz, memnuniyetle size yardımcı oluruz.

Aşk ile yaptık.

      Aşk aşıkı şir eder,

      Aslanı zencir eder,

      Katı taşı mum eder.

                               Yunus Emre

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Therma kelimesi Romalılar zamanında hamamı ifade etmek için kullanılmıştır. La Dolce Vita ise İtalyanca Tatlı Hayat anlamına gelmektedir. Siz misafirlerimize ismimizle mütenasip bir kaplıca deneyimi yaşatmayı ve kısa süreliğine de olsa günlük hayatın stresini bir kenara bırakarak hayatın tadını çıkarmanızı sağlamayı arzu ediyoruz.

Öncelikle sizi zorladığımız için özür dileriz. Hedef kitlemiz hem yerli hem de yabancı misafirler olduğu için sağlık turizmini de düşünerek beynelmilel bir isim koymaya çalıştık. Therma La Dolce Vita ile Hamam arasında kararsız kaldık ancak hamam isminde patent sorunu olduğu için Therma La Dolce Vita’da karar kıldık.

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Tesisimiz kaplıca ve kür merkezi ile sağlık merkezi olarak iki ayrı blokta hizmet vermektedir. Kupa uygulaması(Hacamat), sağlık merkezi kısmında yer alan GETAT kliniğinde Op.Dr.Medine KONCA tarafından yapılmaktadır. Bilgi için 0342 5033000 numaralı telefonu arayabilir ya da www.medinekonca.com adresinden bilgi edinebilirsiniz.

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Tesise girişte hes kodu sorgulaması yapıyoruz ve riskli görülen misafirlerimizi daha sonra ağırlamak üzere yolcu ediyoruz. Tesisimiz kendi insiyatifiyle bütün çalışanları için aşı zorunluluğu uygulamaktadır. Ancak misafirlerimiz için böyle bir zorunluluk getirme yetkisine sahip değiliz. Eğer Devletimiz bu yönde bir uygulamaya geçerse, biz de uygulamaktan büyük bir memnuniyet duyarız.  

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Suyumuz termomineralli su kapsamında olup nelere şifalı olduğu sitemizde yer alan “TEDAVİ OLANAKLARI” sekmesinde ayrıntılı olarak açıklanmıştır.

“T.C. Sağlık Bakanlığı Tıbbi Değerlendirme Kurulu Raporu uyarınca; magnezyum, potasyum, kalsiyum, sodyum, amonyum, demir, bikarbonat, florür, klorür, sülfat ve silis zenginliği içeren termomineralli suyumuz, kaynak hekim kontrolünde;

- Uygun sıcaklıklarda banyo ve yıkama uygulamalarında,

- Kas iskelet sisteminin non-inflamatuar hastalıklarının tamamlayıcı tedavisinde,

- Florür içermesi nedeniyle kür şeklinde içme uygulamalarında,

- Osteoporoz önleyici tedavilere destek maksadıyla kullanılabilir niteliktedir.”

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Bildiğiniz üzere Ülkemizin her bölgesi doğrudan ya da uzantılar şeklinde fay hatları üzerinde yer almaktadır. Dolayısıyla profesyonel araştırma ekipleri ile çalışılıp gerekli derinliklere inildiği zaman her bölgede termal su çıkarılabilir. Nitekim bizim jeotermal kuyumuzda yerin 780 metre altından su çıkarılan derin kuyu niteliğindedir. Derin kuyu her ne kadar işletim maliyetlerini artırsa da mineral zenginliği açısından emsallerine nazaran çeşitlilik arzetmekte ve kullanıcıların faydalanma alanlarını artırmaktadır.

Jeotermal kaynak ruhsatı ve kaplıca işletme ruhsatı almak ciddi bir süreçtir. Ve bu süreçte T.C. Sağlık Bakanlığı Tıbbi Değerlendirme Kurulu, T.C. Gaziantep Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı, Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü ve Türkiye Atom Enerjisi Kurumu olur raporları alınmadan kaplıca tesisi açmak mümkün değildir. Açıldıktan sonra da Devletin pek çok kurumunun sıkı denetimleri devam etmektedir. Ayrıca kaplıca tesisi kurmak çok maliyetli bir yatırımdır ve iyi bir planlama ile yola çıkılması gerekir.

Özetle, Gaziantep jeotermal kaynaklar açısından zengin bir şehirdir ancak termal tesis anlamında aynı zenginliğe sahip değildir. Sayın Valimiz Davut GÜL ve Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma ŞAHİN hanımefendi bu konuda özel ilgi ve alaka göstermekte olup, önümüzdeki 10 yıllık süreçte tesis sayısının hızlı bir biçimde artacağı ve Gaziantep’imizin de kaplıcalar şehri olarak anılacağı öngörülmektedir.

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Gelin hamamı yapabilirsiniz. Organizasyon bizim tarafımızdan yapılabileceği gibi sizin seçtiğiniz bir organizasyon firması tarafından da yapılabilir. Bu durumda biz kaplıca hizmetleri ile yeme içme hizmetlerini sizin tercihlerinize göre karşılıyoruz.  

Ayrıca, Gelin Hamamı yanında Damat Hamamı, Asker Hamamı, Kırk Hamam, Baby Shower, Kına Gecesi vb. organizayonlarda yapılmaktadır.

Bu tip toplu organizasyonlar için Genel Müdürümüz Meltem Hanımla(0342 5033001) irtibata geçmeniz faydalı olacaktır.

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Bizim saatlerimize uymanız koşuluyla tesisi sizin için kapatabiliriz. Bu tip organizasyonlarda tesisimiz aile cüzdanı ibrazı istemektedir. Aksi takdirde karma kullanıma müsaade edilmemektedir. Konuya ilişkin Genel Müdürümüz Meltem Hanımla(0342 5033001) irtibata geçmeniz faydalı olacaktır.

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Tesisimizde alkol ikramı yapılmamaktadır. Tesisimizin kaplıca olması nedeniyle alkollüyken tesisin kullanımı durumunda ciddi sağlık sorunları yaşanabilir. Bu nedenle yüksek derecede alkol almış misafirlerimizin kaplıcayı kullanmasına müsaade edilmemektedir.

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Kaplıca misafirlerimiz telefon, kamera vb. çekim özelliği olan cihazlarını kasalarına koyduktan sonra kaplıca kısmına alınmaktadır. Dolayısıyla kaplıca kısmında çekim yapılmasına müsaade edilmemektedir. Kaplıca kısmı dışındaki bütün alanlarda diğer misafirlerimize rahatsızlık vermemek koşuluyla çekim yapabilirsiniz. Eğer kaplıca kısmında çekim yapmak istiyorsanız, misafir girişi olmayan saatlerde sizin için ayarlama yapabiliriz. Konuya ilişkin Genel Müdürümüz Meltem Hanımla(0342 5033001)irtibata geçmeniz faydalı olacaktır.

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Tesisimiz kaplıca ve kür merkezi ile sağlık merkezi olarak iki ayrı blokta hizmet vermektedir. Bahsettiğiniz uygulama, sağlık merkezi kısmında yer alan MEZOTERAPİ kliniğinde Op.Dr.Medine KONCA tarafından yapılmaktadır. Bilgi için 0342 5033000 numaralı telefonu arayabilir ya da www.medinekonca.com adresinden bilgi edinebilirsiniz.

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Evet gerçek taş. Ziyaretimize gelirseniz sizi gezdirmekten şeref duyarız.

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Tesisimizde kadın saatinde kadın personel, erkek saatinde erkek personel hizmet vermektedir. Dolayısıyla kadınlar için kadın keseci, erkekler içinse erkek keseci hizmet vermektedir.

Şeref duyarız. Konuya ilişkin Genel Müdürümüz Meltem Hanımla(0342 5033001)irtibata geçmeniz faydalı olacaktır.

Olmaz. İnşallah onu da yaparız.

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. 12 adet içerisinde doğrudan kaplıca suyu verilen jakuzi ve masaj masası bulunan Süit, VIP A ve VIP B kategorilerindeki konforlu soyunma odalarımız mevcut. Ayrıca, özel kullanıma yönelik VIP Sauna ve VIP Hamam bölümlerimiz bulunmaktadır.

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Tesisimiz kaplıca ve kür merkezi ile sağlık merkezi olarak iki ayrı blokta hizmet vermektedir. Bahsettiğiniz kolon hidroterapi uygulaması, sağlık merkezi kısmında yer alan GETAT kliniğinde Op.Dr.Medine KONCA tarafından yapılmaktadır. Bilgi için 0342 5033000 numaralı telefonu arayabilir ya da www.medinekonca.com adresinden bilgi edinebilirsiniz.